Vodafone İçkale /

Dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketlerinden biri olan Vodafone Grubu’nun bünyesinde yer alan ve Türk halkını tanıyan şirket politikaları ile Türkiye’de lider konuma gelen Vodafone Türkiye’nin yatırımcısı İçkale A.Ş. olarak misyonumuz; iletişimdeki kaliteyi arttırmak ve müşterilerimize en iyi kalitede hizmeti sunarak bölgemizde yaşayan herkes için iletişimde tek adres haline gelmektir. Sık sık yeni ürünlerle ve kampanyalarla iletişimde konforu sağlayan Vodafone ile birlikte verdiğimiz hizmet, bizlerin Ege Bölgesi’nde en çok talep edilen bayi olmamızı sağlamıştır.

İçkale A.Ş. olarak odak noktamız müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak, yenilikleri geciktirmeden sunmaktır. Hizmet verdiğimiz sektörün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilincinde hareket ederek; müşterilerimizi sadece yeni bir kampanya piyasaya sürülene kadar değil, daimi süreyle müşterilerimiz yapmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda hareket etmekteyiz.

Muğla ilinin Bodrum ilçesinde kurulmasının ardından istikrarlı bir şekilde büyüyerek; bugün Muğla, Aydın, İzmir ve Manisa illerinde Vodafone ana distribütörü olarak faaliyet gösteren İçkale A.Ş. bölgede hizmet veren 25 mağaza ve 350’ye yakın güler yüzlü personeli ile sizlere en iyi müşteri deneyimini sunmak adına çalışmalarına devam etmektedir.

İçkale A.Ş. Muğla-Bodrum ve İzmir-Gaziemir ana merkezlerinde konumlanmış;

Tüm ses, internet iletişimi ve mobil takip hizmetleri konusunda müşterilerini farklı ve özel hizmetle buluşturmak için hizmet vermeye devam etmektedir.Muğla ilinin Bodrum ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan İçkale güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de İçkale Cep Merkezimize bekliyoruz.